Konferencija „Šeima – visuomenės ir valstybės pagrindas“

 

Ar įmanoma sutarti dėl valstybės ateities?

Vertybinė sumaištis Vakarų visuomenėje tampa iššūkiu bendrojo gėrio pagrindams, piliečių santarvei bei demokratijos ateičiai. Kokios priežastys lemia vis dažniau pastebimas laisvės ribojimo apraiškas mūsų visuomenėse? Ar reikalingas ir kaip galimas demokratijos atsinaujinimas? Į ką šiandien dedamos mūsų visuomenės ateities viltys? Kas šiandien gali būti mūsų visuomenės sutarimo pagrindu? Kodėl Vakarų civilizacijai svarbu išsaugoti ryšį su jos krikščioniškomis šaknimis? Ar šeima išliks mūsų visuomenės ir valstybės pagrindu? Ar visos bendro gyvenimo formos turi turėti vienodą teisinį statusą ir ar galime visuomenėje rasti sutarimą dėl alternatyvių bendro gyvenimo teisinių reglamentavimo? Kokie keliai šiandien gali atvesti sutarimo link ir išsaugoti bendrąjį gėrį, pagarbą žmogaus orumui bei prigimtinėms teisėms? Ant kokių pagrindų kursime tvarią Lietuvos ateitį?

Konferencijos organizatoriai: Katalikų teologijos fakultetas , Laisvos visuomenės institutas

Vieta: Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje, Papilio g. 5 (III aukštas), Kaunas.

Data ir laikas: Rugsėjo 6 d., 13:00 val.

Tiesioginė transliacija. Konferencijos tiesioginė transliacija vyks per Delfi.TV, LVI Facebook ir YouTube paskyras, taip pat per Lietuvos regioninės žiniasklaidos socialinius tinklus bei televiziją.

Vertimas į gestų kalbą. Konferencijos turinio vertimą į gestų kalbą užtikrins Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA.

SVARBU! Dėl COVID-19 sukeltos situacijos, registracija į dalyvavimą konferencijoje kontaktiniu būdu yra privaloma. Vietų skaičius ribotas. Kontaktiniu būdu dalyvauti gali asmenys gavę vardinius kvietimus, nesergantys COVID-19 liga bei nejaučiantys šiai ligai būdingų simptomų. Visus kitus maloniai kviečiame konferenciją stebėti nuotoliniu būdu.

Daugiau apie konferenciją